Site menu:

english version german version

Zaujímavé odkazy:

-Rent.funpark
-Atypatelier
-Kastalia
-SD Trade
-Oknotherm

Read more »

INCA 100

Zlepšený prirodzený (prírodný) proces inkubácie.....

Breeder s.r.o.

Charakteristika

Profesionálna umelá liaheň s najnovšou technológiou špeciálne vyvinutá pre inkubáciu vajec papagájov a ďalších druhov vtákov. Je dobre izolovaný a dobre pracuje s širokým rozsahom okolitej teploty (od 15 °C do 35 °C). INCA umelá liaheň je navrhnutá pre kvalitu s vysokou spoľahlivosťou, s ľahkou obsluhou a šetrí elektrickú energiu.

Patent Pending

Breeder s.r.o.

   

zupreem

Digitálny display teplomera a Časovač obracania vajec

zupreem

Ventilátor súčasťou výhrevného telesa

zupreem

Vodný kontajner

zupreem

Vozík na vajíčka

zupreem

Priehľadné dvere

Vlastnosti

Nová a exkluzívna výhrevná technológia ktorá posilňuje imunitu mláďat. Široké výhrevné teleso montované na vnútornú vrchnú časť umelej liahni. Ventilátor ktorý je umiestnený v strede výhrevného telesa ťahá vzduch z umelej liahni a rozfukuje ho na výhrevné teleso zabezpečujúc tak ohriatie vzduchu a klesanie vzduchu na vajíčka. Teplota výhrevného telesa sa udržuje pri 41°C – 42°C (t.j. teplota vtáka sediaceho na hniezde).

Veľký a jasný digitálny displej teplomera.

Kontrolný prvok ktorý dovoľuje konštantne monitorovať teplotu výhrevného telesa s vysokým stupňom presnosti. Digitálny displej zobrazuje a poskytuje informáciu o skutočnej teplote vo vnútri umelej liahni. Umelá liaheň drží spodnú časť umelej liahni (podlahu) o trochu chladnejšiu ako jej vrchnú časť, tak ako to je v prírode.

Automatické otáčanie vajec, ktoré napodobňuje správanie sa vtáka sediaceho na hniezde.

Nastaviteľný časový spínač systému otáčania vajec. Tento dovoľuje užívateľovi nastaviť frekvenciu otáčania vajec v intervale od jeden krát za hodinu do jeden krát za 24 hodín. Pevné drôty vložené do posuvného vozíka môžu byť ľahko vybraté a pozmenené, otáčajú vajíčka. Vzdialenosti medzi drôtmi môžu byť pozmenené, zvýšené o prírastky 10 mm, podľa veľkosti vajca.

Plná kontrola vlhkosti – Vysoko presný, jedinečný vlhko/teplomer

Aby sa dosiahlo vysedenie vajec (sa zavŕšil inkubačný proces) v najlepšej možnej miere, vhodná hladina vlhkosti je požadovaná počas celého inkubačného procesu (doby). Pre tento dôvod je vo vnútri umelej liahni umiestnený kontajner s vodou. Regulácia vlhkosti je zabezpečená zatváraním a otváraním perforovaného veka vodného kontajnera. Priehľadný kontajner zabezpečuje ľahkú kontrolu množstva vody, dovoľujúc užívateľovi ak je potrebné vodu doplniť. Vodný kontajner sa dá ľahko demontovať a tak môže byť vyčistený alebo doplnený. ( Odporúča sa používať destilovanú vodu tak aby sa obmedzili zvyšky znečistenia).

Vlhkosť môže byť meraná D.M.P. Teplo/vlhkomerom ktorý môže byť doplnený a predáva sa osobitne.

Ľahké a jednoduché čistenie

Jeden z najdôležitejších aspektov umelej liahni.
Umelá liaheň bola navrhnutá tak, že čistiaci proces by bol jednoduchý a dovoľoval by optimálne dezinfikovať umelú liaheň. Z dôvodu jej špeciálnej konštrukcie, nemá žiadne miesta, ložiská pre tvorbu a rast baktérií. Každá časť umelej liahni môže byť jednoducho a rýchlo demontovaná. Vyhotovená z pevného P.V.C. (PVC peny). Všetky časti sú ľahko prístupné a celá výhrevná jednotka ako aj posuvný vozík môžu byť jednoducho vybraté na vyčistenie.

Maximálna viditeľnosť

Posuvné priehľadné predné dvere pre pohodlné monitorovanie procesu inkubácie vajec, Môžu byť vybraté von za účelom vyčistenia.

Technické parametre

Model Zdroj Spotreba Hmotnosť Šírka Dĺžka Výška Objem
INCA 100 220 - 240 volt 50 W 5 Kg 460 mm 250 mm 200 mm Do 25 vajec druhu papagája Žako Sivý
INCA 200 220 - 240 volt 80 W 8 Kg 580 mm 340 mm 265 mm Do 70 vajec druhu papagája Žako Sivý