Site menu:

english version german version

Zaujímavé odkazy:

-Rent.funpark
-Atypatelier
-Kastalia
-SD Trade
-Oknotherm

Read more »

AvianEntrées Diets

Popis výrobku:

Breeder s.r.o.ZuPreem AvianEntrées Diets – jedná sa o každodennú potravu a sú navrhnuté tak aby stretli všetky akceptované potravinové nároky a požiadavky pre chov a údržbu rôznych typov dospelých papagájovitých a vrabcovitých. Tieto tri AvianEntrées zmesi obsahujú rôzne zloženie výživných extrudovaných granúl s kvalitným ovocím a zeleninou, umožňujúc vtákom širokú paletu výberu.

Vlastnosti výrobku:

GARDEN GOODNESS MIX ponúkajú zdravé granule bez prísad farbív, s prísadou zelenej a červenej papriky, hrášku, paradajok a jabĺk. Je taktiež vhodné pre chovateľov vtákov ktorí chcú chovať svojich zverencov viac prírodnou potravou.

HARVEST FEAST MIX je kombinácia farebných granúl s chutným výberom z jabĺk, červenej a zelenej papriky, paradajok a hrášku.

WILD a SPICY MIX obsahuje výber z plnohodnotných okorenených granúl s juhozápadným štýlom paradajok, kukurice, zrnín, chilli papričiek.

Viac informácií o produkte nájdete tu.....

zupreem zupreem zupreem
AvianEntrées™ Ultra Premium Bird Diet for Parrots, including Macaws, cockatoos, Amazons, conures, African greys, eclectus, pionus, caiques, Jardine’s parrots, other large and medium-sized birds and any other bird that prefers this nugget size.
zupreem zupreem zupreem
AvianEntrées™ Ultra Premium Diet for Small Birds, including cockatiels, budgerigars, small conures, lovebirds, Quakers, caiques, parrotlets, Senegals, Meyer’s and Jardine’s parrots, parakeets, other small hookbills and softbills, and any other bird that prefers this nugget size.